FBA Home Page  FBA NOVINKY    VAŠE NOVINKY    HISTÓRIA FBA    VSTÚP DO FBA    SÚŤAŽE    SLUŽBY    PODPORA    OTÁZKY    PARTNERI    LEGAL  
FBA Home Page FBA Members Lounge
News for US News for UK News for FR News for DE News for SK
FBA Membership
Join Today
What Do I Get?
 
Members Lounge
My Account
My Profile
My News Manager
Articles
Directory
Forum
Member News
Log Out
 
Fun Content
Photo Gallery
Flair Bars List
FBA YouTube
FBA Awards
 
FBA Contacts
Board of Directors
Representatives
FBA Ambassadors
 
FBA Barstore
Competition DVDs
Flair Bottles
Tins
 
Search Website
Search Website
 
Schválené produkty FBA Saturday, 13-April-2024
Schválené produkty FBA


Spill-Stop #285-50

  FBA schvaľuje Spill-Stop nálievky a používa ich výlučne vo všetkých súťažiach pre zabezpečenie presnosti jednotlivých kôl. Zistili sme, že nálievka Spill-Stop #285-50 je najpresnejším voľne tečúcim prostriedkom k dispozícii. Nálievka Spill-Stop #285-50 sa stala štandardom pre všetky prevádzky, prevažne pre školenia orientované na nalievanie. Počítací systém, ktorý barmani používajú, je založený na týchto vysoko kvalitných produktoch.
 Flairco Portable Bar

FBA podporuje Flairco Portable Bar a používa ich výlučne vo všetkých našich poriadaných súťažiach. Zistili sme že Flairco Portable Bar je extrémne efektívny a ideálne zaoblený. Flairco Portable Bar je na kolieskach takže môžeme spojiť niekoľko barov a ľahko ich presunúť na mieso v preibehu niekoľkých sekúnd plne naložené. S udalosťami, ktoré navštevujeme po celóm svete sme zistili, že Flairco Portable Bar je najlepší a najpraktickéjši produkt na používanie pretože ho môžme prevážať na lodi, po celom svete na zadnom sedadle a každý súťažiaci môže teraz vlastniť oficiálny FBA Flairco Portable Bar a cvičiť s nim.
 Flairco Pratice Bottle

Flairco tréningová flaša je oficiálnou tréningovou fľašou FBA. Od jej vyvinutia v roku 1997 mala Flairco tréningová fľaša pravdepodobne najväčší vplyv na rast Flair Bartendingu. Jej očividne väčšia bezpečnosť ako sklenená fľaša umožnila flair barmanom všetkých úrovní posúvať svoje hranice ďalej a rýchlejšie. Hlavne vďaka jej vynikajúcemu vyváženiu, tvaru a trvanlivosti. Táto originálna tréningová fľaša je stále najlepší tréningový nástroj pre barmanov, ktorí sa chcú učiť nové pohyby.