FBA Home Page  FBA NOVINKY    VAŠE NOVINKY    HISTÓRIA FBA    VSTÚP DO FBA    SÚŤAŽE    SLUŽBY    PODPORA    OTÁZKY    PARTNERI    LEGAL  
FBA Home Page FBA Members Lounge
News for US News for UK News for FR News for DE News for SK
FBA Membership
Join Today
What Do I Get?
 
Members Lounge
My Account
My Profile
My News Manager
Articles
Directory
Forum
Member News
Log Out
 
Fun Content
Photo Gallery
Flair Bars List
FBA YouTube
FBA Awards
 
FBA Contacts
Board of Directors
Representatives
FBA Ambassadors
 
FBA Barstore
Competition DVDs
Flair Bottles
Tins
 
Search Website
Search Website
 
Aké služby ponúka FBA Friday, 14-June-2024
Aké služby ponúka FBA

Barmani

Prostredníctvom členstva zabezpečujeme kotakty, zdroje a informácie o každom aspekte profesionálneho Flair Bartendingu. Taktiež vyzývame členov, aby obsadzovali pozície flair barmanov na celom svete.
 

Konzultanti a tréneri

Dopyt po flairových barmanoch a flairovo založených súťažiacich z roka na rok narastá. Časť úlohy FBA je pomôcť nárastu v tomto odvetví/priemysle šírením našich záujmov v ponúkaní profesionálnych tréningov, aby narástol počet zainteresovaných trénerov a konzultantov na celom svete. Ak hľadáte profesionálny flair tréning, alebo nápojový tréning , FBA Vám môže pomôcť hocikde na svete.
 

Nápojový priemysel

Všetko čo robíme je podporenie priemyslu z nápojmi. Vždy keď sa objaví barman nadchnutý pre Flair Bartending dostaneme jedného predajcu v poprednej línii nadchnutého pre predávanie Vašej značky. A keď sú oni nadšený pre predaj nápojov, zákazníci budú nadšený aby si to mohli kúpiť. FBA a naši členovia stoja za ( podporujú ) značkami, ktoré stoja ( podporujú nás ) za nami. So schopnosťou priameho dosahu na náš team vysoko motivovaných, predajovo zameraných barmanov a trénerov vo viac ako 150 krajinách má FBA schopnosť dostať Vašu značku medzi ľudí, ktorí môžu posunúť Váš produkt ďalej tak ako žiadna iná spoločnosť alebo organizácia na svete. A dokážeme to urobiť s jedným klikom na tlačidlo behom jednej minúty.
 

Managers, F&B Direktori, Vlastníci

Úzko spolupracujeme s trhovými rozhodovatelmi na pomoci Vašim vyučeným ľuďom, aby maplnili vaše koncepty. Čokoľvek hľadáte pre svojho jedného alebo dvoch nováčikov, alebo tým pre profesionálov svetovej triedy a konzultantov, FBA pomáha nájsť talentovaných ľudí na naplnenie vašich potrieb.
 

Média

Priamo spolupracujeme s hlavnými magazínmi a televíznymi sieťami rozvíjajúcimi naše záujmi, myšlienky spojené s barmanstvom a spoločnosťami, ktoré pomáhajú zastrešiť rast v tomto športe a v tomto trhu vo všeobecnosti. Boli sme kontaktovaný ( a úspešnne vytvorili mediálne zastrešenie po celom svete ), takými médiami ako New York Times, London Sunday Times, Boston Globe, Food Network, Arts & Entertainment Network, CBS a MS-NBC. Tieto spoločnosti opakovane zdôrazňujú, že to nie je atmosféra ale nárast záujmu o flair šport, ktorý FBA vytvorila a preto sa ludia zaujmajú o tieto správy.
 

Propagácia firiem

Individuálne sa poukazuje na veľký vzťah s verejnosťou a špeciálne na akcie firiem. FBA pôsobí ako konzultantný expert pre tých, ktorí hľadajú barmansky súvisiace propagačné akcie. Pomáhame nájsť ľudí pre veľké firemné akcie. Ak hľadáte promotérske spojenie, alebo niekto hľadá reklamné nápady týkajúce sa barmanskej show, my sme Váš globálny zdroj.
 FBA Headquarters
Flair Bartenders' Association, Inc.
104 E. Fairview Ave. #283
Meridian Idaho 83642-1733
United States
(Toll Free) 877.794.9446
General e-mail: info
www.barflair.org